Servicecoördinator Machinebouw

Bij Royal Houdijk produceren we machines voor de toevoer, bewerking en sortering van koekjes. Jij bent dé contactpersoon voor onze klanten – de industriële bakkers – bij serviceaanvragen na installatie. Denk aan de bestelling van reserveonderdelen, een softwareaanpassing of onderhoud door een van onze monteurs op locatie. Alles om ervoor te zorgen dat de machines 24/7 in vol bedrijf zijn. Telefonisch of per mail inventariseer je de vragen van klanten: vaak complexe puzzels waarvoor je de hulp van engineering-collega’s van andere afdelingen inschakelt.

Voor alle aanvragen coördineer jij de inkoop en verzorg je de logistiek en werkvoorbereiding. Ook stel je offertes en servicecontracten op. Kortom, een brede functie waarin je met veel verschillende werkzaamheden aan de slag bent én jouw ondernemersdrift kwijt kunt. Op onze afdeling innoveren we namelijk volop. Zo werken we aan predictive maintenance en ontwikkelen we een online opleidingsplatform voor onze klanten. Heb je ook goede ideeën om onze afdeling verder te brengen? Dan moedigen we je aan om die uit te werken.

Weinig ervaring als Servicecoördinator, maar wél de drive om jouw technische kennis bij ons in de praktijk te brengen? Ook dan nodigen we je uit om te solliciteren. Samen bekijken we welke serviceaanvragen bij jou passen en hoe jij kunt groeien in jouw rol.

Dit zegt jouw toekomstige collega

“Om mee te krijgen hoe die innovatieve machines worden ontwikkeld voor al die verschillende koekjes vind ik enorm interessant om te zien. Het is hier soms net 'How It’s Made' van Discovery Channel! Wanneer ik met een goed gevoel naar huis ga? Als ik onze klanten snel heb kunnen helpen en hun machines weer werken zoals het hoort. ”Bob, servicecoördinator.

Dit neem jij mee 

Jij hebt de drive om onze klanten vooruit te helpen én onze services goed in de markt te zetten. Daarbij ga je zelfstandig te werk en neem je graag het initiatief om complexe aanvragen te doorgronden. Verschillende ballen tegelijk hoog houden? Laat dat maar aan jou over. Je kunt je aandacht goed verdelen over de verschillende werkzaamheden en stelt prioriteiten. Is er bijvoorbeeld een storing? Dan leg jij alles opzij om die op te lossen. Wat je ook meebrengt:

  • Hbo-werk- en -denkniveau.
  • (Enige) ervaring in een technisch ondersteunende functie, bijvoorbeeld als Werkvoorbereider of Sales engineer.
  • Goede skills in het Nederlands en Engels: je hebt contact met internationale klanten.
Dit bieden wij

Jij gaat aan de slag op onze snelgroeiende afdeling Customer Service. Hier werk je met elf collega’s, onder wie monteurs, engineers, inkopers en collega-servicecoördinatoren. Samen ondersteunen jullie onze klanten met service en reserveonderdelen voor onze systemen. Dat leidt vaak tot mooie successen die we samen vieren. Sowieso zit het goed met de werksfeer en durven we elkaar te zeggen waar het op staat. Wat ons verder kenmerkt? We voelen én nemen de vrijheid om initiatieven op te zetten. Denk aan een e-learning waarmee onze klanten meer te weten komen over onze machines

Royal Houdijk is een gezonde en hard groeiende organisatie, waar kennisopbouw en innovatiekracht kernwaarden zijn. Je krijgt bij ons alle ruimte om door te groeien en jezelf te ontwikkelen. Middels onze eigen Houdijk Academy zorgen we dat je technische product- en systeemkennis op peil blijft. Daarnaast volgen wij de CAO Metalektro en bieden we je een goed pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder 27 vakantiedagen, 13 ADV dagen, een reiskostenvergoeding en een goed pensioenfonds. Een goede werk-privébalans vinden wij belangrijk en daarom hanteren wij flexibele werktijden.

Solliciteer!

Zin om aan de slag te gaan op deze groeiende service afdeling? Solliciteer snel door je cv en motivatie te uploaden via de gele button op deze pagina.

De sollicitatieprocedure bestaat uit twee gesprekken. Het eerste gesprek is met één van onze eigen Recruiters en de Manager van de afdeling Customer Service. Is er een klik? Dan nodigen we je uit voor een tweede gesprek, waarin je een lichte technische case voorgelegd krijgt waarmee we jouw technisch inzicht kunnen toetsen.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature is niet gewenst.

First in Biscuit Feeding – Worldwide.

Elke dag passeren miljoenen producten onze toevoer- en sorteersystemen op hun weg van oven naar verpakking. Dit gebeurt met de grootst mogelijke efficiëntie en zorgzaamheid. In dit segment heeft Houdijk wereldwijd een unieke positie verworven. Onze missie – en ambitie – is dan ook: First in Biscuit Feeding – Worldwide.

Meer over Houdijk
Contact

Royal Houdijk
Trawlerweg 2
3133 KS Vlaardingen
The Netherlands

jobs@houdijk.com
+31 10 4349244